KULLANIMI

Snorezz Kullanımı, Snorezz Sprey Nasıl Kullanılır

Snorezz Kullanımı

Snorezz kullanımı nasıl yapılır bu sayfada bu konu ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz.
Snorezz nasıl kullanılır: Ürün sprey şeklindedir. Ürün kutusunu açınız. Her gece uyumadan önce toplam 4 kere bunların ikisi sağ burun deliği, ikisi de sol burun deliğine sıkınız. İlk yatağa uzanırken de 5 dakika sırt üstü yatmanız önerilmektedir. İşte snorezz sprey kullanımı bu kadar basittir. 1 kutu yaklaşık 1 ay kadar kullanım sağlayabilmektedir. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygundur.
Özel formülü sayesinde size özel fiyatıyla sadece 39 liradan alabilirsiniz. Snorezz sprey nasıl kullanılır sorusuna cevap verdikten sonra yan etkisi var mı ile ilgili kısaca bilgi verelim.

Yan Etkileri

Snorezz yan etkisi var mı? Şimdiye kadar bilinen ya da görülen bir yan etkiye rastlanılmamıştır. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.
Kutu üzerinde yer alan saklama koşullarına uyunuz. Buruna sıkılarak kullanılır. Burun spreyi tarzındadır. Çocukların ulaşamayağı yerlere saklayınız. Serin ve kuru yerlerde mahafaza etmeniz önerilir. Gözle temasından sakınınız.
Ayrıca hamile ve emziren annelerin hekimlerine danışmadan kullanmamaları önerilmektedir.
Snorezz sprey kullanımı, nasıl kullanılır, yan etkisi var mı, hamileler kullanabilir mi, saklama koşulları nelerdir, nasıl uygulanmalı ile ilgili detaylı bilgi verdik. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Snorezz Türkiye spreyinizi adım adım kullanma süreciüzereyken

, özellikle uyumakburun tıkanıklığı oldukça rahatsız edici olabilir. Bazen, ertesi sabah olağan aktivitelerinize devam etmenizi zorlaştıran uykusuz gecelerle bile sonuçlanır. Rahatsızlığı hafifletmeye yardımcı olacak bir şeye ihtiyacınız var ve sizin için bir çözümümüz var!

Snorezz Türkiye, iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı olabilecek burun spreyidir. Bu ürün, normal nefes alıp verebilmeniz için hava geçiş yolunuzun etrafındaki tıkanmış cilt dokularını sakinleştirebilir. Etkilerini hemen hissedecek ve kısa sürede bir bebek gibi uyuyacaksınız. 

spreylemeden

Sprey için hazırlık Burun pasajınızı Snorezz Turkey ileönce bazı hazırlıklar yapmalısınız. Burun pasajınızı işlemden önce düzgün bir şekilde temizlemek için yapmanız gereken adımlar şunlardır:

Ellerinizi yıkayın

Burnunuz kire ve mikroorganizmalara karşı hassastır, bu nedenle her şeyden önce ellerinizi yıkamanız gerekir. Ayrıca, prosedür boyunca uygun şekilde dezenfekte edebilmeniz için elinizde alkol veya antimikrobiyal jel olduğundan emin olun.

Burnunuzu üfleyin

Fazla mukus, ürünün girişini engelleyebilir. Artık mukus çıkmayıncaya kadar burnunuza hafifçe üfleyerek burun pasajlarınızı temizleyin. Uygulamaya geçmeden önce mendilleri atın ve ellerinizi alkolle dezenfekte edin. 

Snorezz Türkiye nasıl kullanılır

Bu ürünün kullanımı kolaydır. Her boyuttaki buruna uyacak şekilde tasarlanmıştır, böylece burun aletinin düzgün oturmaması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ürünü doğru şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek için:

aşağıya kaydırınYatağınıza

uzanın Snorezz Türkiye’nin etkisini en üst düzeye çıkarmak için, spreyi uygulamadan önce yatağınıza veya bir kanepeye uzanmalısınız. Ürünün burun yolundan aşağı kaymaması için başınızın bir yastık veya kol dayama yeri tarafından yukarı kaldırılmadığından emin olun. 

Açıklığı burun deliğinize yerleştirin

Snorezz Türkiye’nin sağ ucunu doğrudan burun deliğine yerleştirin. Ciltte daha fazla tahrişi önlemek için nazikçe yapın. Derin nefes almadan ve koklamadan önce ürünü bir kez püskürtün. 

Bunu diğer burun deliğinde yapın Burun deliğinin

diğer tarafında 2. ve 3. adımları tekrarlayın. Ayrıca her bir burun deliğine gecede iki kez püskürtülmelidir. Bunu dönüşümlü olarak yapın, böylece burun deliğinizin spreyler arasında iyileşmesi için birkaç saniyesi olur. 

5 dakika hareketsiz yatın

Her iki burun deliğine de püskürtmeyi bitirdikten sonra, ürünün burun boşluğunuzun zarına ıslanması için 5 dakika uzanın. Cilt nazikçe gevşeyecek ve tıkanıklık yavaş yavaş gevşeyecektir. Tüm işlemden hemen sonra kolayca nefes alabilirsiniz.

Burun spreyinizi ve mendilinizi temiz bir yere koyun

İşlemden sonra burnunuzdaki fazla ürünleri silin ve Snorezz Türkiye burun spreyi ile mendilinizi güvenli ve hijyenik bir yere koyun.